Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....

"Profesor" vzkazuje

Milí spoluobčané!

Jsem Váš jediný a naprosto jediný správný prezident.
Na trůn jsem usedl díky straně, kterou jste vy Češi nejvíce obdivovali a stále ji hodně podporujete, slibuje Vám totiž ráj na zemi " BEZTŘÍDNÍ KOMUNISTICKOU SPOLEČNOST", -každému podle jeho potřeb-, to je Váš cíl milí Češi (ale bez práce).
I já jsem se za totalitního režimu snažil, kázal jsem sice ekonomické vědy, ale šikovně tak, aby byly poplatné tehdější době. Za to jsem mohl tu a tam nakouknout na "Západ" a to se hned tak někomu nepodařilo. Po mnoha letech šikovného lhaní nastal Listopad '89, kdy studenti této země povstali. Chvíli jsem přemítal, zda je to pro mne bezpečné, ale pak jsem se do toho taky dal. Pochopil jsem, že kdo není s "OF" je proti všem. I planul jsem pro OF a novou dobu, a čul jsem za tím šanci na mnohé parlamentní i zákonodárné funkce. Svým umem sedmilhářským jsem dosáhl mnohého. Stal jsem se ministrem financí jsa ekonom, a stvořil jsem unikátní projekt v této zemi "kupónovou privatizaci", tam se stalo, že skupina vyvolených se obohatila nesmírným způsobem na úkor tisíců slušných a skromných občanů této země. V té době, kdy jeden Viktor kradl, až se hory zelenaly, jsem zvolával: "ještě více takových Kožených". Pak jsem začul jsem, že je vhodné angažovat se více politicky a angažoval jsem se ve straně převlečených bolševiků, abych dosáhl na vládní funkce. Mé snažení mne brzy vyneslo do premiérského křesla mé nekonečně milované strany Ohavných Demagogických Sprosťáků.
Nastalo však kruté období, kdy jsem pracoval tvrdě na Balkáně a mí soukmenovci pomohli k mému úpadku. I nebál jsem a smluvil si OPOSMLOVU (tento termín snad neznají nikde na světě). I tahle sprosťárna na pracovitém a slušném lidu této země mi prošla. Když jsem naznal, že tenhle národ je naprosté stádo hlupých tupců, usiloval jsem i o místo na hradě. I to se mi podařilo! Jsem tam a budu se snažit, abych tam byl co nejdéle. Jsem přeci nejlepší z Čechů (i když s německým jménem). Líbím se všem, líbím se hlavně sám sobě, jsem ale opravdu jsem ten nejlepší (mám rád narcisky, tenis a lyžování).
A proto milí spoluobčané i po únoru 2008 budete mít jen to,
co si všichni zasloužíte!

Váš nejmilejší V. K.

 
Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli....