Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1744":
Petr
Kdo je ing. Václav Klaus, CSc.?

Člověk, který ve značné míře dělal (v devadesátých letech) to co teď kritizuje (subvence, protekcionismus, přímá a nepřímá regulace, lobbying). Člověk, který se habilitoval a skládal profesuru, za stejných podmínek jako komunističtí pohlaváři v padesátých letech, ve zrychleném řízení. Člověk, kterého habilitační a profesorskou práci nikdo neviděl. Člověk, kterého předlistopadová publikační činnost není k nalezení. Kdopak tak pečlivě uklidil? Člověk, který v době kdy vysokoškolské vzdělání mělo 16% obyvatel (studenti byli kádrováni, výlet na západ byl pro většinu národa nemožný), tráví několik let studiem na zahraničních školách, měsíční školné ve výši několika ročních platů občana ČSSR mu platilo ministerstvo zahraničí a školství. Člověk, kterého spolupracovníci a přátelé jsou agenti komunistické kontrarozvědky, KGB nebo lidé na Rusko silně napojení. Člověk, který se snažil zamezit (mimo jiné) plynovodu z Německa a prosazuje ruské zájmy. Člověk, který se vydává za odborníka, ale jeho praktické kroky vedly k devastaci české ekonomiky (Margaret Thatcherová prohlásila, že je odpovědný za vytunelování ČR). Rozkrádání a právní vakuum využil k podpoře Kožených a spol., kteří do rukou STB převedli majetky státu (většina členů představenstva HF byla důstojníky STB). Člověk, který razil mafiánskou myšlenku českého stříbra do českých rukou (Stehlík, Soudek, Charouz aj.), která vedla k devastaci českých podniků. Člověk, který lhal českým občanům o výjimečných kvalitách ekonomické reformy (viceprezident Světové banky a nositel Nobelovi ceny Josef Stieglitz jej označil odpovědným za katastrofální ekonomickou reformu). Člověk, který odstoupil z politiky kdy makroekonomická čísla byla na nejnižších hodnotách v dějinách. Člověk, který odstoupil z politiky za finanční skandály a podvody s penězi. Člověk, kterému chybí sebekritika a chorobně touží po moci, je bez soudnosti (za kupónovku pro sebe inicioval návrh na udělení ceny Alfréda Nobela). Člověk, který se chorobně bojí EU, kultivace právního prostředí a zavádění transparentních metodik. Kdyby byla ČR v EU v devadesátých letech, nerozkradlo by se (v dnešních cenách) 1,8-2,1 bil. korun, dva roční rozpočty. Víte proč musel být Václav Klaus zvolen prezidentem? Odpověděl Ivan Langer: „…já ti povím kolik lidí by šlo bručet“. Člověk, kterého hlasy komunistů, lobbyistů a mafiánů volí za prezidenta. Člověk, který se zasadil o pád vlády v době předsednictví EU, jedna z největších novodobých ostud ČR. Člověk, který nepředložil žádné validní řešení na ekonomickou krizi. Člověk, který je bez étosu a vize, uchýlil se k nacionalismu a extremismu, aby si získal oblibu a zájem o svou osobu. Člověk, který je bisexuál (za to by neměl být kritizován, to je soukromá věc), prosazuje své milence (Bém, Chalupa - starosta Prahy 6). Tak takového prezidenta si naši lidé (jimi volení zástupci) zvolili. Jak říká pan prezident Klaus: Národ má takového prezidenta, jakého si zaslouží. Pokud se mýlím, prosím o opravu.

Václav Klaus je ruský agent?

http://mika.blog.idnes.cz/c/88874/Vaclav-Klaus-je-rusky-agent.htmlhttp://branyvnimani.cz/?path=home/&article_id=10467

ste
Klaus: Komunismus zkolaboval sám

Při hodnocení 20 let starých událostí ve střední Evropě je často přeceňována role jednotlivců a zapomíná se na celkovou vyčerpanost tehdejších komunistických režimů, prohlásil včera prezident Václav Klaus na přednášce akademického programu Amerického institutu pro politické a ekonomické systémy v Praze.

„Od počátku jsem obhajoval spíše nepopulární koncept, že komunismus nebyl poražen, ale že zkolaboval, že se prostě rozpustil,“ řekl Klaus.

„Někteří lidé nejsou z této interpretace šťastní, protože zásadně umenšuje jejich roli v procesu,“ dodal.

Také řekl, že po roce 1989 nechtěli všichni v Československu kapitalismus.Klaus a pád socialismu

http://halonoviny.cz/index.php?id=82028
EXEKUTORSKÁ CHOBOTNICE

PODOBNOST ČISTĚ NÁHODNÁ NEBO DOBŘE PODCHYCENÝ A ORGANIZOVANÝ ZLOČINECKÝ GANG?

http://www.aktualne.eu/
Modrá totalita

http://antiods.webnode.cz/
Václav Klaus: „Jen více Kožených!“

Tento článek je hlubokým zpochybněním Klausovy privatizace, během které Česká republika byla vykradena od podvodníků. Zveřejnění tohoto článku je významným záporným mezníkem v ekonomické historii České republiky. Na drastickém příkladu varuje americké investory, aby se zdaleka vyhnuli zemím jako je Česká Republika. Zveřejnění tohoto článku v USA v časopise Fortune je pro Č.R. tragédií, kterou by bylo možno napravit pouze velmi radikálními reformami české vlády, v jejichž rámci by bylo také množství podvodníků vsazeno do vězení. Zahraniční investoři se investičním příležitostem vyhýbají pro daleko menší potíže než je katastrofa, vylíčená zde:

http://nr1a.com/tunely.htm
Klaus napsal odborářům : Za krizi můžete i vy

http://www.lidovky.cz/klaus-napsal-odborarum-za-krizi-muzete-i-vy-fez-/ln_domov.asp?c=A090624_194552_ln_domov_ani
daimonion
Klaus je křívák a mění názory podle toho, jak se mu to hodí. Z konzervativce najednou liberálem, z odpůrce referenda najednou jeho obhájcem. Z odpůrce právní pravidel najednou expert na mezinárodní právo. Jen ty znalosti mu chybí. Mimochodem má sice papír na to, že je profesor, ale profesorem není. Dle zákona měl publikovat svou habilitační práci, kterou nikdo nikdy neviděl, měl mít publikace v impaktovaných odborných časopisech a miísto toho píše povrchní články do novin. Měl odučit tisíce hodin na univerzitě a místo toho blábolí do televize. Ala má vůbec vysokou školu? Studoval přece ekonomii za komunismu čili marx-leninismus. Copak to je vůbec vysokoškolské vzdělání?
Michal Viewegh: Prezident je jako zešílevší tatíček

http://www.lidovky.cz/michal-viewegh-prezident-je-jako-zesilevsi-taticek-f8u-/ln_domov.asp?c=A090617_201019_ln_domov_ppe
Viewegh mluvil o Klausovi jako o pacientovi

http://www.lidovky.cz/viewegh-mluvil-o-klausovi-jako-o-pacientovi-fzg-/ln_domov.asp?c=A090617_121700_ln_domov_ppe

1  
..  
10  
..  
18  
19  
20  
21  
22  
..  
30  
40  
..  
53  

 
Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli....